Gold Cup Canlı Maç İzle Programı – 5 Temmuz 2023

Avrupa futbolunda kulüplerin şampiyonluk, Avrupa kupaları ve kümede kalma yarışı bu sezon için noktalandı. Lig temposunun geride kaldığı bu süreçte ise, ilk olarak milli maç takvimi devreye girdi. Gelecekte milli takımlarında boy gösterecek genç yıldızlar, Avrupa U21 Şampiyonası’nda sahaya çıkmaya başladı. Bir yandan da UEFA Uluslar Ligi’nin kazananı ve EURO 2024’e katılmaya yakın görünen takımlar da bu dönemde belli oldu. Yeni sezon için beklemeye geçen futbol izleyicisi, bir yandan da farklı futbol turnuvalarıyla heyecan seviyesini korumanın peşinde. UEFA Uluslar Ligi ve Avrupa U21 Şampiyonası ile kesintisiz devam eden futbol fikstürü, Kuzey ve Orta Amerika’da Gold Cup ile kaldığı yerden devam ediyor.

Kuzey ve Orta Amerika’daki milli takımların yer aldığı Gold Cup organizasyonu; bölgenin futbol faaliyetlerinde önemli bir yer kaplıyor. Dünya’nın diğer kısmının futboldaki gelişim sürecinin de yakından takip edilebildiği bu turnuva; bir yandan da Avrupa’da boy gösteren ABD’li, Kanadalı ve Meksikalı yıldızların da yeniden izlenebilmesini sağlıyor. Öte yandan 2026’da Dünya Kupası’nı düzenlemesi planlanan bu üç ülke; sonraki 3 yılda ülkelerinde yaşanabilecek heyecan seviyesini de Gold Cup ile test edecek. CONCACAF’ın düzenlediği bu organizasyon, her geceye iddialı bir veya birkaç mücadele sunabilmekte.

Futbolun heyecanının takip edildiği başlıca adresler olan canlı maç izle siteleri, alt yaşların milli maçlar döneminde de oldukça aktif. Taraftarium, justin tv, jokerbet tv, penaltısports, alkolig sports gibi oluşumlar; tüm maçları ücretsiz olarak yayınlamakta. Gold Cup 5 Temmuz 2023 fikstürü, her zaman olduğu gibi canlı maç izle sitelerinde izleyiciyle buluşacak. Yaz aylarının futbol heyecanı, hem hafta içi hem de hafta sonu günlerinde canlı maç izle sitelerinde sizlerle!

Kanada – Küba (Çarşamba 01:30)

Kanada: Borjan; Bombito, McGraw, Miller; Laryea, Ahmed, Loturi, Nelson; Osorio; Cavallini, Brym

Küba: Arozarena; Morejon, Mendez, Piedra, Corrales; Perez, Torrez; Paradela, Hernandez, Pozo-Venta; Reyes

Guadeloupe – Guatemala (Çarşamba 01:30)

Guadeloupe: Rouyard; Alphonse, Lina, Avinel, Baron; Gravillon, Rotsen; Tell, Leborgne, Phaeton; Ambrose

Guatemala: Hagen; Herrera, Pinto, Samayoa, Ardon; Castellanos, Saravia; Mendez-Laing, Galindo, Mejia; Lom

Panama – El Salvador (Çarşamba 03:30)

Panama: Mosquera; Escobar, Cummings, Andrade; Murillo, Carrasquilla, Godoy, Davis; Waterman, Barcenas; Fajardo

El Salvador: Gonzalez; Tamacas, Zavaleta, Cabalceta, Roldan; Henriquez, Martinez, Orellana, Reyes; Osorio; Gil

Kosta Rika – Martinik (Çarşamba 03:30)

Kosta Rika: Chamorro; Waston, Vargas, Calvo; Madrigal, Borges, Suarez, Nunez; Contreras, Campbell, Campos

Martinik: Clementia; Burner, Poulolo, Michalet, Lapis; Mandouki, Ephestion; Fortune, Herelle, Fabien; Labeau