Twitter Canlı Maç İzle Sayfaları

Canlı maç izle siteleri, son zamanlarda popülerliğini katbekat arttırdı. Pandemi sürecinde tribünlerin ve ortak maç izleme alanların kapanmış olması; izleyicilerin farklı izleme metotlarına yönelmesine neden olmaktadır. Ancak izleme platformlarının büyük bir çoğunluğunun fahiş fiyatlar istemesi, sürecin sonunda canlı maç izle sitelerinin rağbet görmesini sağlar.

Kullanıcılarıyla sürekli olarak temas halinde olan, kalitesini kullanıcı yorumlarına göre arttırma girişimlerinde bulunan siteler; genellikle bu siteler içinden en çok tercih edilenler olur. Sosyal medya kullanımı da, bu nedenle online maç izle siteleri için oldukça önemlidir. Günümüzdeki en popüler iki sosyal mecradan biri olan Twitter; canlı maç izle sitelerinin paylaşıldığı ilk platform olarak göze çarpar. Maçlardan hemen önce paylaşım yapan taraftar siteleri ve canlı maç izle sitelerinin resmi hesapları; online maç linklerinin yayılmasının en önemli aracıları olurlar.

Twitter üzerinde en çok paylaşılan linkler, ağırlıklı olarak Süper Lig maçlarının bağlantıları olur. Özellikle de bu yıl üç büyüklerin şampiyonluk yarışında oluşu; taraftarların bu linkleri tercih etme oranını arttırdı. Yayınlarını kesintisiz sürdüren her sitede doluluk nedeniyle sıkıntılar yaşanabildiği düşünüldüğünde; bu sitelere gelen ilginin ne derecede arttığı öngörülebilir. Maç linkleri Twitter’da en çok paylaşılan web sitesi ise; büyük ölçüde Taraftarium24 sitesi olmaktadır. Pek çok hesaptan bozuk link, eski link veya kötü niyetli kullanıcı paylaşımları görülse de; sosyal medyada en çok kabul gören maç izle sitesinin Taraftarium olduğunu kolayca söyleyebiliriz.

Taraftarium 24 Twitter

Taraftarium 24 sitesi, genellikle kendi sosyal medya ağlarını kullanan bir site değildir. Kapanma, askıya alnıma gibi durumlarla karşılaşmamak adına bu sayfalardan hiçbirini kurmayan site; bunun yerine reklam faaliyetleri yürütmektedir. Belli başlı taraftar gruplarına veya bahis platformlarına reklam veren Taraftarium24; bu sayede maç linklerinin sürekli olarak paylaşılmasını sağlar. Özel maçların olduğu günlerde Twitter’da Trending Topic faaliyeti de yürüten site; görünürlüğünü bu şekilde sağlar.

Uzun yıllardır sosyal medyada maç sayfaları içerisinde zirvede olan Taraftarium; bu başarısını sürekliliğine ve kalitesine borçlu. İlk açıldığı yıllarda 144p bandında yayın yapan site, şu anda 720p yayını rahatlıkla görmektedir. HD maç izletme kalitesine ulaşan site; faaliyetlerine yıllardır devam edebilmesi sayesinde, her dönemde istikrarını korumayı başarır. Taraftarların kabul ettiği tüm sayfalarla teması olan Taraftarium24; kullanıcılarının ücretsiz maç izleme hakkını, her alanda savunmayı başarır.

Taraftarium 24 Maç Özetleri

Taraftarium’un Twitter aracılığıyla paylaştığı yayınlarının haricinde, yine sosyal medya faaliyetleriyle devam ettirdiği bir özelliği daha vardır. Sitesinde bütün maçların özetlerini barındıran Taraftarium; bu videoları da sosyal medyada başarılı bir şekilde dağıtmaktadır. Rakiplerine oranla çok daha büyük bir sosyal medya ağı olan Taraftarium; Twitter’ın yanı sıra Instagram’ı da bu özetlerde çokça kullanır.

Özetlerinde de HD kaliteyi yakalayan Taraftarium 24; bu sayede maç özeti platformu olarak da oldukça yoğun bir ün kazanmıştır. Rakiplerinden pek çoğu da maç özeti yayınlama konusunda atılımlarda bulunurken; Taraftarium’un bu işi uzun süredir yapması, siteyi farklı kılan yönü olur.

Ancak sitedeki grafik tasarımın uzun süredir yenilenmemesi ve özellikleri keşfetmede yaşanan zorluklar; son dönemde siteyi rakiplerine karşı geri düşüren detayların başında gelir. Buna rağmen sitenin tanıtımı, sosyal medyada başarıyla yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir